Jesteś niezadowolona z kształtu swoich ust? Marzysz o pełnych, kształtnych wargach i podkreśleniu linii twarzy? W naszym Centrum Medycznym RenovaMed skorzystasz z zabiegów, które pomogą Ci w uzyskaniu tych spektakularnych efektów! Skorzystaj z naszej oferty zabiegów modelowania ust i ciesz się ponadprzeciętnym wyglądem w te letnie dni!

Nasz najnowszy produkt Alliaxin FL dedykowany jest specjalnie do zabiegów modelowania kształtu ust, ich powiększania oraz modelowania objętości czerwieni wargowej. Dodatkowo przywraca optymalne napięcie oraz spłyca zmarszczki dookoła ust. Dzięki zastosowaniu produktu Alliaxin FL w naszym Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie uzyskasz efekt podkreślonych konturów, miękkości, obfitości i wyrazistości ust.

Zabieg Alliaxin FL jest łatwy w stosowaniu, nie pozostawia twardego konturu ust lub grudek, co jest typowym efektem ubocznym po zastosowaniu wypełniaczy o jednej masie cząsteczkowej oraz niestałych parametrach gęstości i lepkości. Dzięki zawartości wysokiej czystości kwasu hialuronowego ograniczone zostaje do minimum pojawienie się obrzęków.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów szczotkowania ciała w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts