Podwójny podbródek Oława to powszechnie spotykane ułożenie linii twarz-szyja, które nie zawsze jest przez nas akceptowane. Przyczynami podwójnego podbródka Oława mogą być nie tylko uwarunkowania genetyczne, ale również sposób odżywiania się i rola aktywności fizycznej. Istnieje wiele sposobów, aby na stałe zlikwidować ten uporczywy mankament naszej urody.

Podwójny podbródek Oława jest najczęściej spowodowany dziedziczeniem genów. Składa się on wówczas z tzw. tłuszczu brunatnego, który jest gromadzony w tym miejscu przez nasz organizm na „czarną godzinę”. Czasami jednak schorzenie, jakim jest otyłość staje się bezpośrednią przyczyną tego mankamentu. Niestety, bardzo trudno jest go spalić. Jako pomoc przychodzą nam wówczas sprawdzone zabiegi medycyny estetycznej, po które coraz chętniej sięgają nasze pacjentki.

Jednym ze sposobów na zlikwidowanie podwójnego podbródka Oława jest lipoliza laserowa. Za pomocą światłowodu lasera wprowadzanego pod skórę przez niewielkie nacięcia dochodzi do rozbicia tkanek tłuszczowych, w wyniku czego powstaje płyn wydalany z organizmu w ciągu kilku dni. Wykonują się ją bez znieczulenia ogólnego, a do pełnej sprawności można wrócić już po 2 dniach. To bezoperacyjna metoda i małoinwazyjny sposób na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów lipolizy laserowej w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts