usuwanie znamion skórnych

Zmiany skórne – jeśli zagrażają naszemu zdrowiu lub życiu, wymagają usunięcia. W przypadku zauważenia na swoim ciele pieprzyka, który kształtem i wielkością budzi nasze obawy, powinniśmy jak najszybciej skorzystać z konsultacji lekarskiej w celu zbadania złośliwości zmiany. Jednym z zalecanych działań może być także usunięcia podejrzanego znamienia. W naszym Centrum Medycznym RenovaMed wykwalifikowanie lekarze pomogą Ci bezpiecznie wykonać ten zabieg!

Skóra każdego z nas nie jest jednolita i często możemy na niej zauważyć znamiona i pieprzyki. Korzystając z wizyty dermatologa będziesz mógł sprawdzić, czy znamię, które budzi Twoje obawy wymaga usunięcia oraz czy ma ono charakter złośliwy. Nie wszystkie znamiona będą stanowiły zagrożenie dla naszego zdrowia, jednak wiele z nich może stanowić dla nas znaczący problem estetyczny, zwłaszcza jeśli są one umiejscowione w okolicach twarzy i szyi.

Zmiany skórne i pieprzyki najbezpieczniej jest usunąć w sposób chirurgiczny. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, co eliminuje całkowicie ból i dyskomfort w czasie zabiegu. Nowoczesne techniki oraz precyzyjny sposób zakładania szwów powoduje dodatkowo, że ślad po usuniętej niepożądanej zmianie pozostaje jak najmniejszy.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów usunięcia zmian skórnych w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts