Laser frakcyjny CO2 Oława to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej ostatnich lat. Jest on przeznaczony do usuwania wszelkiego rodzaju blizn, rozstępów lub nierówności skóry. Znajduje szerokie zastosowanie szczególnie w leczeniu blizn potrądzikowych. Poznaj najnowszą technologię laseru frakcyjnego CO2 Oława w naszym Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie!

Działanie laseru frakcyjnego CO2 Oława polega na tworzeniu kontrolowanej siatki mikrouszkodzeń, które są niezbędne w celu ożywienia struktury blizny. W wyniku procesów regeneracji powstają nowe komórki oraz naczynka, a blizna zaczyna się obkurczać i zmieniać swój kolor do otaczającej jej skóry. Laser frakcyjny CO2 Oława w odróżnieniu od tradycyjnych laserów powoduje powstanie większej ilości mikrouszkodzeń przy jednoczesnym zachowaniu większej ilości zdrowych obszarów skóry.

W wyniku działania laseru frakcyjnego CO2 Oława dochodzi do redukcji zmian skórnych, odmłodzenia wyglądu skóry, poprawy jej kolorytu, gęstości oraz jędrności. Laser frakcyjny CO2 Oława przynosi również spektakularne efekty w poprawie wyglądu skóry szorstkiej i matowej. Dodatkowo spowalnia proces starzenia się skóry.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów laseru frakcyjnego CO2 w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts