Lasery to skuteczny sposób na walkę z dermatologicznymi zmianami skóry, wykorzystywany w medycynie od wielu lat. Szczególnie powszechnie stosowany jest laser frakcyjny CO2 Oława, który z powodzeniem walczy z niedoskonałościami skóry naszych pacjentów. Dlaczego laser frakcyjny CO2 Oława jest dziś tak popularny i jakie są jego zalety?

Laser frakcyjny CO2 Oława to zabieg, który polega na oddziaływaniu nie na całą powierzchnię skóry, lecz na określone jej fragmenty poprzez emisję sekwencyjnych wiązek światła. Zabieg polega na kontrolowanym „dziurkowaniu” cery, a poprzez użycie głowicy frakcyjnej jest dużo mniej bolesny i umożliwia szybkie gojenie się cery. Dzięki powstawaniu mikrokolumn uszkodzeń termicznych, otoczonych nienaruszona tkanką, bezpieczeństwo tego zabiegu jest bardzo duże, a sam zabieg uznawany jest za małoinwazyjny.

Jeśli Twoja skóra ma rozstępy, zaskórniki, rozszerzone pory, rozległe zmiany naczyniowe, zmiany pigmentowe, uszkodzenia słoneczne, blizny wszelkiego pochodzenia oraz widoczne pierwsze zmarszczki, zabieg laserem frakcyjnym CO2 Oława jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów laseru frakcyjnego CO2 w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts