Laser frakcyjny CO2 Oława to skuteczny sposób na usunięcie przebarwień, blizn potrądzikowych i chirurgicznych. Dodatkowo laser frakcyjny CO2 Oława spłyca zmarszczki oraz redukuje pory. Jego działanie powoduje, że unikniesz długotrwałej rekonwalescencji. W jaki sposób działa laser frakcyjny CO2 Oława i czy jest to zabieg właśnie dla Ciebie?

Laser frakcyjny CO2 Oława dzięki wykorzystaniu skupionych wiązek światła, wnika w tkankę skóry i doprowadza do regularnych ubytków o mikroskopijnych rozmiarach. Kontrolowane uszkodzenia skóry mają za zadanie pobudzić ją do samoregeneracji oraz produkcji kolagenu i elastyny. W ten sposób uruchamiane są naturalne mechanizmy naprawcze, które prowadzą do tworzenia się nowych włókien kolagenowych. Dzięki tym spektakularnym efektom wiele pacjentek zauważa widoczną poprawę cery już po pierwszym zabiegu.

Jeśli Twoja skóra posiada widoczne pierwsze oznaki starzenia się, blizny potrądzikowe lub chirurgiczne, znacznie poszerzone pory oraz liczne przebarwienia, skorzystanie z zabiegu laseru frakcyjnego CO2 Oława może okazać się niezbędne! Dzięki zabiegowi skóra jest wyraźnie odmłodzona, zmarszczki wygładzone oraz wyraźnie zostaje pomniejszona widoczność blizn.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów laseru frakcyjnego CO2 w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts