Mezoterapia skóry twarzy Oława to zabieg dedykowany osobom, którym zależy na szybkim efekcie poprawy kondycji skóry oraz uzyskania naturalnego wyglądu. Mezoterapia skóry twarzy polega na wstrzyknięciu pod skórę niewielkich dawek preparatu. Najczęściej stosowanym rodzajem mezoterapii skóry twarzy Oława jest mezoterapia anti-aging. Jest on więc szczególnie polecana osobom, które zauważyły u siebie pierwsze zmarszczki oraz typowe oznaki starzenia się takie jak brak jędrności skóry.

Mezoterapia skóry twarzy Oława jest również polecana osobom, które potrzebują intensywnego nawilżenia dla skóry. Dzięki działaniu kwasu hialuronowego, który jest głównym składnikiem większości preparatów, efekt uzyskiwany jest niemal natychmiast. Do zabiegu mezoterapii należy się jednak odpowiednio przygotować. Na dwa dni przed jego wykonaniem musimy zrezygnować ze stosowania leków obniżających krzepliwość krwi. Czasami konieczne jest również stosowanie maści z witaminą K.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty mezoterapii skóry twarzy, niezbędne jest wykonanie serii zabiegów. Miejsca twarzy poddawane zabiegowi mezoterapii Oława są miejscowo znieczulane, a po samym zabiegu mogą być delikatnie zaczerwienione.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów mezoterapii skóry twarzy w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts