Laser frakcyjny Oława to nowoczesne urządzenie, które podczas zabiegu stymuluje skórę do trwałej i całkowitej regeneracji. Dzięki zabiegowi laseru frakcyjnego Oława skóra intensywnie zaczyna produkować kolagen oraz elastynę odpowiadające za jędrność naszej cery. 


W naszym Centrum Medycznym RenovaMed stosujemy laser frakcyjny CO2, który znacznie skraca czas leczenia skóry po zabiegu, gdyż nie tworzą się widoczne rany. Efektem jest redukcja i wygładzenie blizn oraz odmłodzenie skóry. W zależności od siły użycia lasera frakcyjnego Oława, może się on wiązać ze stosowaniem preparatów znieczulających. Efekty widoczne są po około 2-3 tygodniach od zabiegu, gdyż taki czas jest niezbędny do przetworzenia kolagenu w skórze. 


Jeśli Twoja skóra jest wiotka, posiada bruzdy oraz drobne zmarszczki, ma poszerzone pory, niejednolity odcień, przebarwienia i plamy starcze wówczas zabieg laseru frakcyjnego Oława jest dla Ciebie. Jeśli borykasz się również z bliznami potrądzikowymi albo rozstępami, również zabieg laseru frakcyjnego Oława da Twojej skórze pożądane efekty. Dla uzyskania pełnego efektu konieczne jest odbycie serii zabiegów. 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów laseru frakcyjnego CO2 w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontakt

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts