Jesteś niezadowolona z kondycji swojej skóry? Twoja cera wymaga regeneracji i wygładzenia, a przy tym skorygowania drobnych zmarszczek? Mamy dla Ciebie wyjątkowy zabieg – peeling chemiczny Oława, który pomoże Twojej skórze osiągnąć te efekty!

Peeling chemiczny Oława (inaczej peeling enzymatyczny) to zabieg na twarz służący przyspieszonemu złuszczaniu naskórka. W tym celu stosowane są substancje chemiczne reagujące z powierzchniowymi warstwami skóry. Peeling chemiczny Oława pomaga również w eliminowaniu pierwszych objawów starzenia się skóry. Dzięki peelingowi chemicznemu Oława usuniemy również przebarwienia, drobne blizny, rozstępy skórne. Peeling chemiczny Oława jest skuteczny również w zwalczaniu trądziku zaskórnikowego i grudkowo-krostkowego. 

Peeling chemiczny Oława powoduje, że skóra jest wyraźnie wygładzona, poprawione jest jej napięcie i koloryt. Dzięki wysokiemu stężeniu kwasów dochodzi bowiem do rozpuszczenia zrogowaciałej warstwy naskórka. Peeling chemiczny Oława to również zmuszenie naszej skóry do wzmożonej pracy i szybszej autoregeneracji. Peeling chemiczny Oława przeznaczony jest dla każdego rodzaju cery, a sam zabieg umożliwia połączenie aż trzech różnych kwasów w trakcie jednej sesji. 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów peelingu chemicznego w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Recommended Posts