depilacja laserowa Oława

Masz dosyć ciągłej batalii ze zbędnym owłosieniem na nogach? Nie masz czasu na ciągłe depilowanie nóg klasycznymi maszynkami lub bolesnym depilatorem? Przyjdź do Centrum Medycznego RenovaMed i skorzystaj z naszej oferty depilacji laserowej Oława!

Coraz jaśniejsze i słabsze owłosienie

Depilacja laserowa Oława to najskuteczniejszy sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia. Dzięki depilacji laserowej Oława istnieje możliwość niemal całkowitej eliminacji niepożądanego owłosienia. Po serii od pięciu do ośmiu zabiegów efekt jest jak najbardziej możliwy do osiągnięcia. Światło lasera powoduje bowiem zniszczenie struktury odrastającego włosa, co powoduje, że za każdym razem są one jaśniejsze i słabsze, aż w końcu ulegają eliminacji.

Wygoda i komfort

Depilacja laserowa Oława to przede wszystkim wygoda i komfort dla Ciebie, gdyż nie musisz się już martwić zbędnym owłosieniem. Z tego powodu depilacja laserowa Oława polecana jest szczególnie osobom, które borykają się z owłosieniem o grubym włosie i ciemnym kolorze. Po pierwszym zabiegu uzyskamy efekt zmniejszenia owłosienia o ok. 30 proc. Odstęp między danymi zabiegami depilacji laserowej Oława nie powinien być krótszy niż pięć tygodni. 

Zabieg bezpieczny dla Ciebie

Zaletą depilacji laserowej Oława jest również bardzo mała ilość niepożądanych efektów. Z pewnością możemy się spotkać z zaczerwienieniem skóry po zabiegu lub chropowatością skóry, jednak te zjawiska znikają po kilku dniach. Po serii zabiegów depilacji laserowej Oława możesz się cieszyć gładką i zdrową skórą nawet przez kilka lat.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegów depilacji laserowej w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts