Korekcja odstających uszu

Zmagasz się z problemem odstających uszu? Mankament ten odbiera Ci pewność siebie i wydaje się, że już nic nie możesz zrobić, aby to zmienić? Nic bardziej mylnego! W naszym Centrum Medycznym RenovaMed wykonasz zabieg korekcji odstających uszu Oława i na stałe zapomnisz o drażliwych docinkach!

Korekcja odstających uszu Oława to zabieg cieszący się coraz większą popularnością. W dobie dbania o wygląd zewnętrzny i aparycję możliwości dzisiejszej medycyny estetycznej pozwalają na szybkie pozbycie się tego niewygodnego defektu. Nasz specjalista z dziedziny chirurgii plastycznej zajmuje się operacyjną korekcją odstających uszu Oława i zadowolił efektami zabiegu niejednego pacjenta.

Zabieg korekcji odstających uszu Oława rozpoczyna się od przeprowadzenia wywiadu medycznego z pacjentem. Po jego pozytywnym przebiegu, następuje miejscowe znieczulenie operowanej okolicy. Zabieg korekcji odstających uszu należy to tzw. zabiegów małoinwazyjnych, które nie wymagają hospitalizacji. Pod warunkiem przestrzegania pooperacyjnych zaleceń pacjent może wrócić po kilku godzinach do wykonywania codziennych czynności.

Efektem zabiegu korekcji odstających uszu Oława są:

  • znaczna poprawa wyglądu uszu,
  • poprawa wyglądu owalu twarzy.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty zabiegu korekcji odstających uszu w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts