Puder z filtrem

Nadeszło lato a z nim przez wszystkich upragnione słońce! Niestety, przed nim również się trzeba chronić. Aby zadbać o najwyższej jakości pielęgnację swojej cery, wybierz puder z filtrem UV, który w odpowiednim stopniu zabezpieczy Twoją skórę przed skutkami promieniowania słonecznego.


W naszej ofercie Centrum Medycznego RenovaMed znajdziesz również szereg kosmetyków, które pomogą Ci w utrzymaniu Twojej cery w odpowiedniej kondycji również latem. Już dziś wypróbuj nasz najnowszy kosmetyk – Nexultra krem i puder transparentny z filtrem przeciwsłonecznym SPF 50. Dzięki pudrowi z filtrem UV:

  • nawilżysz swoją cerę w dzień,
  •  ochronisz ją przed negatywnymi skutkami słońca, takimi jak starzenie się skóry.
  • zapobiegniesz wysuszeniu cery,
  • zmniejszysz występowanie przebarwień.


Wyróżniamy dwa typy promieniowania słonecznego:

  • UVB – występuje głównie w okresie letnim, a opalenizna to właśnie jego skutek, dodatkowo odpowiada za poparzenia oraz reakcje alergiczne,
  • UVA – emitowane jest także w pochmurne dni, a więc przez cały rok, odpowiada za starzenie się skóry oraz nowotwory.

Nasz puder z filtrem UV chroni zarówno przed promieniowaniem UVB i UVA. Powoduje, że odbijane są promienie słoneczne bądź też zamieniane są na ciepło, co sprawia, że są nieszkodliwe dla naszej cery.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty kosmetyków w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts