Ortopeda


Potrzebujesz wizyty u ortopedy? Masz dość czekania w kolejce i chcesz mieć pewność, że trafisz do renomowanego specjalisty? Skorzystaj z naszej oferty konsultacji medycznych u naszego ortopedy w Centrum Medycznym Renovamed!

Lekarz ortopeda Oława zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób układu kostnego, takich jak zmiany zwyrodnieniowe, wady postawy, dyskopatie, przepukliny, zapalenia stawów i kości, czy przeciążenia. Do ortopedy Oława należy zgłosić się wówczas, gdy:

  • odczuwamy bóle rozruchowe,
  • zauważyliśmy obrzęki w obrębie kości i stawów,
  • wystąpiły kontuzje mechaniczne.

Z pewnością niepokojące powinny być dla nas bóle, które co jakiś czas powracają. Nasz ortopeda Oława przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad, w trakcie którego zapyta o przebyte choroby. W razie potrzeby nasz ortopeda Oława skieruje na niezbędne badania, w tym badanie rezonansu magnetycznego, badanie USG lub tomografii komputerowej. Ortopeda Oława może również zlecić wykonanie badania artrografii w celu poznania szczegółowej struktury stawów. 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z konsultacji medycznej u naszego ortopedy w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts