Zabiegi przeciwzmarszczkowe (anti-aging) w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie mają na celu zachowanie młodości i zatrzymanie procesu starzenia Oława

Zabiegi przeciwzmarszczkowe (anti-aging) w Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie mają na celu zachowanie młodości i zatrzymanie procesu starzenia. Wśród wykonywanych zabiegów oferujemy naszym pacjentom m.in. zabiegi peelingu chemicznego, czy oxybrazję (mikrodermabrazja).

 

Peelingi chemiczne, czyli z wykorzystaniem kwasów to zabieg przeciwzmarszczkowy silnie antyoksydacyjny oraz neutralizujący wolne rodniki. W naszym Centrum Medycznym RenovaMed w Oławie mamy możliwość połączenia trzech różnych kwasów w trakcie jednego zabiegu, natomiast dla najlepszego efektu zaleca się wykonanie 3 zabiegów. Dodatkowo zabieg:-stymuluje produkcję kolagenu,-zmniejsza przebarwienia, -składa się z 5-stopniowej pielęgnacji skóry, w tym masażu twarzy.

Oxybrazja (mikrodermabrazja) to z kolei zabieg przeciwzmarszczkowy oparty na peelingu wodno-tlenowym. Ma na celu zregenerować naskórek, zredukować zmarszczki oraz poprawić elastyczność skóry. 

RenovaMed zaprasza serdecznie do skorzystania z zabiegów przeciwzmarszczkowych w naszym Centrum Medycznym RenovaMed. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts