Korekcja opadających powiek

Oko to jeden z najważniejszych elementów naszej urody. Nadmiernie opadające powieki to problem nie tylko estetyczny, lecz także wpływający na jakość widzenia. Może wynikać z przyczyn hormonalnych, genetycznych, lecz także jako efekt procesu starzenia, gdyż okolice oczu to miejsce pojawienia się pierwszych zmarszczek.

1. Rozwiązanie chirurgiczne.

Rozwiązaniem w tym przypadku jest wykonanie zabiegu chirurgicznego tzw. blepharoplastyki, czego efektem jest poprawienie wyglądu oka oraz jego funkcji.

Zabieg polega na usunięciu nadmiaru skóry powiek oraz tkanki tłuszczowej i odpowiednim wyprofilowaniu powiek. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, w związku z czym skrócony jest czas rekonwalescencji. Blizna po nacięciu jest niewielka i wnika w załamania powiek, dzięki czemu jej widoczność jest mocno ograniczona.

2. Postępowanie po zabiegu.

Po zabiegu nie należy narażać oczu na działanie słońca – zalecamy więc wykonanie zabiegu w okresie jesienno-zimowym.

RenovaMed zaprasza serdecznie do skorzystania z zabiegu korekcji opadających powiek w naszym Centrum Medycznym RenovaMed oraz umówienie się na konsultację z naszym chirurgiem. Zapytaj o szczegóły pod numerem 664-267-215. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz rozmowy z konsultantem?

Oddzwonimy do Państwa niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Recommended Posts